Spotkanie integracyjne

W piątek 19 lutego 2016 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1. Jest już tradycją zapraszanie „Szóstaków z Jedynki” na spotkanie integracyjne. Takie spotkanie jest uzasadnione tym, że corocznie wielu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 kontynuuje naukę w Gimnazjum nr 3. Była okazja do poznania przyszłych kolegów, nauczycieli, czas na poznanie zakamarków szkoły, wejście w jej klimat. Pokazy doświadczeń fizyko-chemicznych, warsztaty plastyczne, zawody sportowe uatrakcyjniły pobyt miłych gości w naszej szkole. Dziękujemy Pani Dyrektor Joannie Zając za odpowiedź na nasze zaproszenie . Dziękujemy za  piękny wiersz-podziękowanie który dowodzi że w dzieciach spoczywają duże „pokłady talentu”. Dziękujemy za wizytę a wszystkich którzy zechcą kontynuować   naukę w Gimnazjum nr 3 – zapraszamy !picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.