Mam Talent 2016

28 kwietnia 2016 roku Samorząd Uczniowski SP zorganizował drugą,  szkolną edycję konkursu  ?Mam Talent? dla uczniów klas 4, 5, i 6. Swoje talenty zaprezentowało 19 uczniów, którzy śpiewali, tańczyli, rysowali, recytowali, dotykali nosa językiem  itp. Jury konkursu miało nie lada zadanie! Kuba Wojewódzki czyli Pan Rafał Worytko,  Małgorzata Foremniak czyli Pani dyrektor Małgorzata Niewidok oraz Agnieszka Chylińska, w którą wcieliła się Pani Anna Lempart  zdecydowali jednogłośnie, że statuetka „Mam Talent”  2016 roku wędruje do: Julity Lach, Julii Marzec i Karoliny Graf z klasy 5 B, które zaprezentowały piękny , akrobatyczny  układ taneczny. Nagrodę specjalną  otrzymał uczeń klasy 4B – Kacper Jas, który posiada niezwykły talent – potrafi podać  szybko  i bezbłędnie liczbę liter, z których składa się dowolne zdanie. Zdania wymyślali  członkowie jury oraz publiczność. Wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu Kacpra i pozostałych uczestników! Szkolny show  poprowadziły  urodzone konferansjerki, uczennice klasy szóstej:Natalia Zborowska i Sonia Blak. Rewelacyjna publiczność reagowała żywiołowo, dopingowała, śpiewała i nagradzała brawami odwagę i talent wykonawców./Dziękujemy bardzo niezastąpionym akustykom: Kacprowi Paluchowskiemu i Patrykowi Sporyszowi – uczniom klasy IIIB gimnazjum oraz ukochanym Rodzicom za nagrody./  Opiekun Samorządu Uczniowskiego Beata Studnicka.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.