Marsz na Orientację w Targanicach

W sobotę 9 kwietnia odbyły się kolejne zawody w Marszach na Orientację. Miejscem zawodów była podgórska miejscowość Targanice. Naszą szkołę kolejny raz reprezentowały następujące drużyny: ANTARES (Z.Pałosz, A.Rumszewicz, O.Dyrcz), KALISTO (K.Kowalówka, A.Krupnik), ALTAIR (M.Pawłowski, M.Kapłon, M.Tumulik), CHARON (F.Pawłowski, K.Nowak), MERKURY (P.Sporysz, P.Wiktor). Warunki pogodowe były trudne, padało, była mgła i kolejny raz wiosenne błoto. Nie przeszkodziło to jednak wykazać się walecznością i determinacją  przez uczestników zawodów. Punkty kontrolne były rozłożone w trudnym górskim terenie. Budząca się do życia przyroda była estetycznym uzupełnieniem sobotniej rywalizacji. Dziękuję uczestnikom zawodów za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas sobotniego poranka i wczesnego popołudnia. Tadeusz Włodek. Cztery pierwsze miejsca zajęły nasze drużny!!! gratulacje!!!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.