Nagrody naukowe rozdane

We wtorek 21 czerwca w Wadowickim Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród naukowych laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Nasza szkoła miała w tym dniu powody do dumy ponieważ siedmioro uczniów Gimnazjum nr 3 zostało nagrodzonych za zakwalifikowanie się do finałów konkursów. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Miasta Wadowice, a wręczane były przez Panie Radne: Marię Zadorę, Ludwikę Tkacz, Zofię Kaczyńską i Burmistrza Mateusza Klinowkiego. Nagrodzeni uczniowie Gimnazjum nr 3: Anna Głowacka – finalistka konkursów z matematyki i chemii, Piotr Pena – finalista konkursów z fizyki, chemii i geografii, Lidia Janicka – finalistka konkursu j. polskiego, Katarzyna Tyrybon – finalistka konkursu j. angielskiego, Zuzanna Pałosz – finalistka konkursu z chemii, Michał Pawłowski – finalista konkursu z geografii. Opiekunami naukowymi finalistów byli: mgr Halina Fucek, mgr Anna Nowak, mgr Jolanta Bargiel, mgr Alina Dyrcz-Kowalska, mgr Janusz Szuster, mgr Seweryn Wojas, mgr Tadeusz Włodek. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów. Gimnazjum nr 3 zostało nagrodzone również za zajęcie trzeciego miejsca w rywalizacji sportowej w Gminie Wadowice  w roku szkolnym 2015/2016picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.