Uroczysta Gala Absolwentów

W czwartek 23 czerwca 2016 r. o godzinie 11.00 mszą św. w kościele św. Piotra zakończony został rok katechetyczny 2015/2016. O godzinie 17.00 rozpoczęła się uroczysta Gala Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 3. Uroczystość zgromadziła Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Nagrodzeni zostali absolwenci którzy osiągnęli najwyższą średnia ocen. Natalia Zborowska uzyskała najwyższą średnią wśród absolwentów podstawówki (5,45) a Anna Głowacka i Aleksandra Kumorek wśród absolwentów gimnazjum (5,56). Najlepiej zdała sprawdzian Wiktoria Niewidok 93,75 % a egzamin Daniel Mika z wynikiem 96%. Nagrodzeni zostali również uczniowie za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nie zabrakło podziękowań i gratulacji dla rodziców za ich zaangażowanie w proces wychowawczy i pomoc okazywaną szkole. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w dalszej nauce i pamiętajcie że drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.