Konkurs „Barwy Życia” rozstrzygnięty

Konkurs „Barwy Życia” rozstrzygnięty

W środę 7 grudnia 2016 roku, odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie Profilaktycznego Konkursu Artystycznego „Barwy życia”. W sali konferencyjnej Zespołu Szkół Publicznych nr3 w Wadowicach laureaci konkursu z naszej szkoły odebrali nagrody i dyplomy z rąk prezesa Stowarzyszenia „AGRADO” Doroty Obozy, wiceprezesa Andrzeja Karelus oraz wiceburmistrz Ewy Całus. Cała impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze przy filiżance gorącej czekolady i herbaty malinowej osłodzonej dużą ilością cukierków. Na zakończenie Pan Andrzej Karelus zaprezentował naszym uczniom magiczne sztuczki karciane. Takie wręczenie nagród na pewno na długo zostanie nam w pamięci, a szczególnie naszym laureatom, którym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi laureaci:

Kategoria PLASTYKA:

Kamila Hałat kl. II SP

Dawid Dyrcz kl. II SP

Szymon Ogiegło kl. III SP

Aleksandra Frączek kl. III SP

Jakub Tatara kl. Vb SP

Aleksandra Węgrzy  kl. I GIM

Kategoria FOTOGRAFIA:

Kacper Stopa  kl. II SP

Weronika Talaga kl. IV SP

Zofia Zajda kl. IV SP

Nikola Naruć kl. V SP

Wiktoria Niewidok kl. I GIM

Alicja Zaczyńska kl. I GIM

Weronika Smolińska kl. I GIM

Natalia Woźniak kl. II GIM

Zobacz zdjęcia

 

Napisz komentarz