Wyniki Konkursu Recytatorskiego

Wyniki Konkursu Recytatorskiego

17 lutego odbył się finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Do rywalizacji przystąpiło aż 50 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Uczestnicy prezentowali fragment prozy oraz wiersz o dowolnej tematyce. W tym roku w Komisji oceniającej występy dzieci i młodzieży zasiadła Joanna Jucha, niegdyś uczennica naszej szkoły, a dziś absolwentka Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie z filią we Wrocławiu, aktorka Teatru Syrena w Warszawie oraz współzałożycielka grupy teatralnej
RETRO-spekcja. W Jury Konkursu obok pani Joanny obecna była jak co roku  pani Dyrektor Małgorzata Niewidok oraz nauczycielka języka polskiego i instruktor Szkolnego Koła Teatralnego –  Joanna Bartkowiak – organizator Konkursu. Jury wyłoniło zwycięzców. Oto lista laureatów!

Szkoła Podstawowa:

Klasy 1-3

I miejsce Amelia Matuła (3b);
II miejsce Kajetan Wawro (3b) i Małgorzata Pyka (3b);
III miejsce Igor Fucek (3c) i Milena Kwarciak (2b).

Wyróżnienia:

Natalia Ficek (3b);
Jakub Jamróz (2a);
Wiktoria Wojtunik (3c).

Klasy 4-6

I miejsce Martyna Mika (4b) i Nikola Suska (6b);
II miejsce Wiktoria Piórkowska (4b) i Wiktoria Stopa (6a);
III miejsce Zofia Meres (4a) i Matylda Kwarciak (6a).

Wyróżnienia:

Bartosz Flaga (4c);
Oliwia Głowacka (6a);
Katarzyna Rossochacka (4b);
Nadina Suska (4c).
Gimnazjum:

I miejsce – nie przyznano;
II miejsce Aneta Łaski (IIIa);
III miejsce Natalia Kłaput (Ib).

Wyróżnienie:
Klaudia Kowalówka (IIa)
Gratulujemy zwycięzcom.  Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu już za rok.

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz