Zimowo na Starych Wierchach

Zimowo na Starych Wierchach

W sobotę 25 lutego w ramach comiesięcznych sobotnich wycieczek został zorganizowany wyjazd w Gorce na Stare Wierchy. Trasa wycieczki prowadziła z Obidowej zielonym szlakiem na Stare Wierchy. Ponieważ to podejście jest stosunkowo krótkie,  w schronisku było dużo czasu na odpoczynek. Pomimo całotygodniowej odwilży,   w górach nadal panują zimowe warunki. Dodatkowo chwilami padający śnieg dopełnił zimowej scenerii. Były też chwile ze słońcem. Droga powrotna to przejście niebieskim szlakiem przez Jaworzynę, Skałkę, Kułakowy Wierch. To był miły sobotni spacer w zimowej scenerii. Grupa liczyła 49 uczestników. Kolejna wycieczka planowana jest w marcu na Wielką Rycerzową. Z turystycznym pozdrowieniem Tadeusz Włodek. zobacz zdjęcia

Napisz komentarz