Jubileusz Straży Pożarnej

Jubileusz Straży Pożarnej

Niedawno Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej za pośrednictwem Wydziałów Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ogłosił ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni.” Z naszej szkoły wzięły w nim udział 2 uczennice: Klaudia Borys z klasy 5 a SP i Aleksandra Węgrzyn z Klasy IA GIM. Burmistrz Wadowic postanowił nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie. Dziewczynki zostały zaproszone na uroczyste wręczenie dyplomów i upominków 6 kwietnia 2017 r. do Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach. Po wręczeniu nagród wszyscy zostali zaproszeni do zwiedzania Sali Edukacyjnej „OGNIK” oraz Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. To był bardzo miły dzień i mam nadzieję, że świętować będziemy dalej, gdyż Aleksandra Węgrzyn dostała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej i tym samym została zakwalifikowana do konkursu na szczeblu wojewódzkim. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Oli.  Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz