Sukcesy uczniów gimnazjum w konkursach przedmiotowych

Uczniowie gimnazjum biorący udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty odnieśli duży sukces zdobywając tytuł laureata i finalisty tych konkursów. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w szkołach średnich.

Mateusz Godlewski  kl.IIIc- finalista konkursu z biologii,  Martyna Hombesch kl.IIIb – finalistka konkursu z fizyki,  Katarzyna Tyrybon  kl.IIIc – laureatka konkursu z j.angielskiego, finalistka konkursu z j. niemieckiego, Zuzanna Pałosz kl. IIIc – laureatka konkursów z chemii i bilologii,  Piotr Pena kl.IIIa laureat konkursów z fizyki, matematyki, geografii, finalista konkursów z chemii oraz wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej,  Michał Pawłowski kl.IIIc – finalista konkursu z geografii i informatyki.