Festyn „Czas na Zdrowie”

Festyn „Czas na Zdrowie”

W niedzielę 11 czerwca przy pięknej (zamówionej) pogodzie odbył się VII festyn „Czas na Zdrowie”. Nie zabrakło przeróżnych atrakcji: występy „Człowieka Flagi” pana Łukasza Świrka, dzieci z Ogniska Pracy Pozaszkolnej, Oyama Karate, akrobatyczna jazda na rowerze i wiele innych. Kawiarenka oferowała przepyszne ciasto upieczone przez rodziców dzieci z poszczególnych klas, można było skosztować  owocowych szaszłyków czy posilić się kiełbaską z rusztu. Na placu przed sceną były tańce i zabawy animowane przez panią Beatę Studnicką i Piotrka Wronę absolwenta naszej szkoły który prezentował stosowną do sytuacji muzykę. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa a główna nagroda rower ufundowany przez Burmistrza Wadowice, sprawił szczęśliwcowi dużą radość. Dziękuję wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie festynu. W szczególności podziękowania należą się pani Marii Filek która panowała nad logistyką imprezy i panu Maciejowi Najborowi który wyspecjalizował się w pozyskiwaniu sponsorów. Kolejny festyn już za rok! Sposorzy Festynu    zobacz zdjęcia

Napisz komentarz