Finał MNO w Rudniku

Finał MNO w Rudniku

W piątek 2 czerwca w godzinach popołudniowych w miejscowości Rudnik koło Myślenic, rozpoczął się finałowy marsz na orientację XXII edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację -ANDiNO. Gimnazjum nr 3 reprezentowały drużyny: Altair – Michał Pawłowski, Marcin Kapłon, Michał Tumulik; Antares – Zuzanna Pałosz, Olga Dyrcz; Ganimedes – Jakub Lizoń, Klaudiusz Widlarz, Monika Szuster. Finałowy marsz wygrała drużyna Altair nie tracąc żadnego punktu na trasie, drugie miejsce zajęła drużyna Antares a trzecie Ganimedes. Taka sama kolejność była po zliczeniu punktów za trzy wcześniejsze marsze. O godzinie 23.00 rozpoczął się dwuetapowy marsz nocny który dostarczył wielu wrażeń i kosztował sporo wysiłku. Do gościnnej szkoły w Rudniku wróciliśmy o godzinie 3.00 – już dniało. Po krótkim odpoczynku o godzinie 4.45 wyjechaliśmy do Wadowic. Należy dodać że w kategorii gimnazjów Gimnazjum nr 3 zajęło bezapelacyjnie I miejsce. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zgłoszone zostały przez naszą szkołę dwie drużyny absolwentów jako SKKT ZSP2. Merkury (P.Sporysz, P.Wiktor, M.Spisak) i Charon (F.Śliwiński). W końcowej klasyfikacji zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. Serdecznie gratuluję sukcesu, i dziękuję za wspólnie spędzony czas – dobry czas! Tadeusz Włodek. zobacz zdjęcia

Napisz komentarz