Kolejny rok szkolny za nami …

Kolejny rok szkolny za nami …

W środę 21 czerwca odbyło się podsumowanie osiągnięć sportowych oraz sukcesów uczniów w innych dziedzinach. Sala gimnastyczna zgromadziła uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum. Nagrodzono uczniów za osiągnięci sportowe, sukcesy w konkursach Olimpus i Kangur, konkursie recytatorskim i fotograficznym. Również nagrody otrzymali uczniowie za najlepsze prace w konkursie na drzewo genealogiczne ich rodzin. Wręczone zostały również Górskie Odznaki Turystyczne w stopniu popularnym i małym brązowym. Otrzymali je uczniowie i ci nauczyciele którzy aktywnie biorą udział w comiesięcznych sobotnich wycieczkach. Zwyczajem naszej szkoły jest sadzenie drzewek przez klasy kończące gimnazjum. We wtorek 20 czerwca klasy IIIa, IIIb i IIIc pozostawiły po sobie żywe zielone pamiątki w Szkolnej Ostoi Przyrody. W środę miała również miejsce uroczystość wręczenia nagród naukowych Rady Miejskiej dla finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych oraz laureatów konkursów tematycznych. Nasze gimnazjum może poszczycić się największą liczbą nagrodzonych uczniów spośród szkół gminy Wadowice. Tutaj  przeczytaj co o tym wydarzeniu piszą inni . W czwartek 22 czerwca o godzinie 10.00 rozpoczęła się msza święta kończąca rok szkolny. Na uwagę zasługuje piękna oprawa muzyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Agnieszki Handzlik. W godzinach popołudniowych obyła się uroczysta Gala na której nagrodzono wyróżniających się w nauce, zachowaniu, sporcie i aktywności społecznej uczniów klas trzecich gimnazjum. W obecności rodziców uczniowie mówili z łezką w oku  „do zobaczenia”.  W piątek 23 czerwca to dzień rozdania świadectw. Wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa na które pracowali cały rok szkolny. Na uroczystych apelach, rodzice uczniów którzy na świadectwie mieli tylko oceny bardzo dobre i celujące oraz wzorowe zachowanie otrzymali Listy Gratulacyjne. Nagrodzono również rodziców zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły. A  teraz przed wami drodzy uczniowie -wakacje. Odpoczywajcie bezpiecznie i mądrze. Do zobaczenia 4 września !!!

21 czerwca   22 czerwca    23 czerwca

Napisz komentarz