Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

Na przełomie maja i czerwca 2017 roku klasy II a i II b gimnazjum uczestniczyły w trzydniowej wycieczce do Warszawy. W towarzystwie wspaniałych pań opiekunek, miłego pana przewodnika i kochanych Mam (dziękujemy za poczęstunek z okazji Dnia Dziecka), mogliśmy podziwiać w stolicy Polski: Muzeum Powstania Warszawskiego, Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki(co to był za widok na całą Warszawę!), Łazienki Królewskie, gmach kancelarii Premiera RP(upominki), Centrum Nauki Kopernik, Plac Defilad z Grobem Nieznanego Żołnierza(zmiana warty), Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, kolumnę Zygmunta i Zamek Królewski, Starówkę, Złote Tarasy (obowiązkowo każdego wieczoru!). Pogoda nam dopisała. Polecamy hostel Moon w centrum Warszawy! Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz