Ogólnopolski konkurs plastyczny Świat Oczami Młodych

Ogólnopolski konkurs plastyczny Świat Oczami Młodych

KONKURS ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH ROZSTRZYGNIĘTY!!!Komisja Sędziowska wybrała najlepsze prace. Sędziowie byli pod ogromnym wrażeniem tylu wspaniałych prac.Wpłynęło ponad 1400 prac z całej Polski. Wybór najlepszych był naprawdę trudny. Zgodnie z regulaminem Komisja przyznała 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień I stopnia. Ponadto podjęła decyzję o przyznaniu dodatkowych 20 wyróżnień II stopnia.
Uczennica Aleksandra Węgrzyn (IIa gimnazjum) z naszej szkoły otrzymała wyróżnienie I stopnia za pracę zatytułowaną ZDROWIE- RADOŚCIĄ ŻYCIA. To ogromny sukces!!!
Opis koncepcji: Analizując wszystkie aspekty zdrowego stylu życia swoją uwagę skupiłam przede wszystkim na zdrowym odżywianiu. Jednakże nie potrafiłam się ograniczyć tylko do żywności i na znaczku ukazana jest łyżworolka wykonana z różnorodnych owoców i warzyw. Symbolizuje to m.in. sport, a także zdrowy styl życia. Za pierwszym planem można zobaczyć błękitne niebo, które kojarzy się Nam ze świeżym powietrzem. Obrazek przejrzyście sugeruje, by odżywiać się zdrowo i częściej przebywać na zewnątrz. Wszystko to co znajdziemy na rysunku, daje Nam do zrozumienia, iż aktywność fizyczna oraz tak zwane bycie fit nie musi być utrapieniem, wręcz przeciwnie może być wspaniałą przygodą.
WERNISAŻ w Warszawie 25 października !!!

Napisz komentarz