Przed nami Święta Bożego Narodzenia

Przed nami Święta Bożego Narodzenia

W piątek 22 grudnia był ostatnim dniem roku 2017 r. w którym odbywały się zajęcia w szkole. Ten dzień wyglądał inaczej niż każdy inny dzień nauki. Przecież zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Święta pełne ciepła, radości, spotkań, śpiewu kolęd, zwycięstwa światła nad ciemnością. Najmłodsze dzieci spotkały się na śpiewaniu kolęd i wspólnych klasowych wigiliach.  Koło Teatralne pod kierunkiem pani Joanny Bartkowiak przygotowało jasełka w których uczestniczyli uczniowie klas 4-7 szkoły podstawowej i uczniowie klas gimnazjalnych.  Treści zawarte w wystawianych  jasełkach wprowadziły nas widzów w nastrój świąteczny. Druhowie harcerze przekazali na ręce dyrektora szkoły „Światło Pokoju” a dzieci wyróżnione w konkursach otrzymały nagrody. Płynęły świąteczne życzenia …  Radosnych Świąt dla nas wszystkich którzy tworzą społeczność naszej szkoły, uczniów, rodziców i nauczycieli. Szczęśliwego Nowego Roku już 2018 !!!  zobacz zdjęcia

Napisz komentarz