Konkurs kolęd

Konkurs kolęd

22 stycznia 2018 roku odbył się już kolejny konkurs kolęd dla uczniów klas  4 – 7. Każda klasa przygotowała po  dwie kolędy lub pastorałki. Tym razem kolędy nie tylko zostały pięknie wyśpiewane ale i  odtańczone oraz  aktorsko odegrane! Uczniowie każdej z klas bardzo się starali – przygrywali na przeróżnych instrumentach (gitary, fujarki, tamburyna, obój, cymbałki, marakasy), zadbali o piękne stroje (Mikołajki, aniołki, diabełki, królowie, pastuszkowie i  Górale), układy  taneczne (nawet w takt kolędy zatańczyli Poloneza) a ich piękny śpiew rozbrzmiewał na całe Wadowice! Jury w osobach przedstawicieli uczniów każdej z klas biorącej udział oraz Amelii i Bartka z klasy II b gimnazjum  mieli niełatwe zadanie, aby spośród  wszystkich świetnie przygotowanych grup wybrać  miejsce tylko 3 najlepsze. Jury jednak dokonało wyboru i tak: III miejsce zajęła klas 4 b, II miejsce  klasa 5 b, a miejsce I zajęła klasa 7 b! Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom bardo dziękujemy i zapraszamy na następny rok!  Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Handzlik  (oprawa muzyczna), wychowawców klas 4 -7 (przygotowanie, cierpliwość),Radzie Rodziców (nagrody) a śpiewającym nauczycielom za wspaniałą postawę. Beata Studnicka.  Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz