Skukcesy pływaków

Skukcesy pływaków

W rozegranych w poniedziałek 22 stycznia 2018 r. finałowych zawodach Igrzysk Powiatu Wadowickiego w Pływaniu uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach wiekowych:

Małgosia Pyka  kl. 4b – I miejsce w stylu grzbietowym,

Małgosia Galczak kl. 5c – I miejsce w stylu grzbietowym,

Patryk Szarnicki kl. 5c – II miejsce w stylu grzbietowym,

Julia Filek kl. IIb – II miejsce w stylu klasycznym,

Jakub Skowronek klasa 7b – III miejsce w stylu dowolnym,

Patrick Szczygieł klasa IIb – II miejsce w stylu grzbietowym,

Maksymilian Szarnicki kl. IIIb – I miejsce w stylu grzbietowym.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich. Należy dodać ze w ubiegłym tygodniu rozegrane zostały zawody sztafet. Dziewczęta z gimnazjum zajęły II miejsce a dziewczęta ze szkoły podstawowej były najlepsze w swojej kategorii wiekowej.

Napisz komentarz