Konkurs Recytatorski

Konkurs Recytatorski

2 lutego 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Do rywalizacji przystąpiło 39 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Uczestnicy prezentowali fragment prozy oraz wiersz.  Z racji obchodów 35-lecia Szkoły jeden z tekstów musiał być tematycznie związany z Mikołajem Kopernikiem. W tym roku w Jury Konkursu zasiadły:  Pani Dyrektor Małgorzata Niewidok, Pani Renata Kowalczyk – nasza polonistka oraz Joanna Bartkowiak -nauczycielka języka polskiego i instruktor Szkolnego Koła Teatralnego, a jednocześnie  organizator Konkursu. Jury wyłoniło zwycięzców. Oto lista laureatów!

Klasy 0-3

I miejsce-Jakub Jamróz Kl.3a

II miejsce-Milena Kwarciak Kl.3b  i Kamila Hałat Kl.3b

Klasy 4-6

I miejsce-Martyna Mika Kl.5b

II miejsce-Małgorzata Gajczak Kl.5c i Kajetan Wawro Kl.4b

III miejsce-Weronika Talaga Kl.5b i Małgorzata Pyka Kl.4b

Wyróżnienie-Natalia Dudziak Kl.5b i Amelia Brózda Kl.5c

Klasy 7 i Gimnazjum

I miejsce-Klaudia Kowalówka Kl.3a

II miejsce-Hubert Kochan Kl.7a

III miejsce-Oliwia Kwarciak Kl.7b

Wyróżnienie-Wiktoria Stopa Kl.7a
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu już za rok. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz