Konkurs regionalny

Konkurs regionalny

W dniu 24 kwietnia przeprowadzony został finałowy etap Szkolnego Konkursu Regionalnego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 5. W finałowej rozgrywce wzięły udział trzy trzyosobowe drużyny. Uczestnicy mieli do rozwiązania 7 zadań dotyczących topografii Wadowic, zabytków, znanych postaci, architektury i pomników znajdujących się w naszym mieście. Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą, w wielu przypadkach otrzymując maksymalną liczbę punktów. Zwyciężyła drużyna w składzie: Amelia Dyna, Mateusz Potoczek, Kacper Gołąb, drugie miejsce zajęli: Dominik Bartel, Roman Bydłoń, Jakub Brańka, a miejsce trzecie: Martyna Mika, Amelia Zawiła, Miłosz Zemła. Konkurs zorganizował pan Bogusław Porzuczek, przy wsparciu pana Józefa Książka. Gratulujemy organizatorom pomysłu a uczestnikom konkursu zdobytej wiedzy. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz