Konkurs piosenki anglojęzycznej

Konkurs piosenki anglojęzycznej

29 maja został przeprowadzony szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej dla uczniów klas 3-6 szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział ośmiu solistów oraz sześć zespołów. Występy wokalistów oceniało jury w składzie : pan dyrektor Tadeusz Włodek, p. Barbara Bałys,     p. Magdalena Bobik oraz p. Agnieszka Handzlik.  Jury, któremu przewodniczył pan dyrektor Tadeusz Włodek wybrało zwycięzców w dwóch kategoriach. Zwycięzcy wystąpią na festynie szkolnym 10.06.2018 r.

Soliści:

I miejsce: Amelia Matuła (4b)

II miejsce: Bartosz Widlarz (5c)

III miejsce: Martyna Petek (5c)

Zespoły:

I miejsce: Justyna Potoczek, Natalia Ficek, Patrycja Kościelniak (4b)

II miejsce: Małgorzata Pyka, Maja Wyka, Maja Galos (4b)

III miejsce: Emilia Rachwał, Kamila Targosz, Julia Filek, Klaudia Borys (6a)

Gratulujemy! Barbara Filek, organizator konkursu Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz