Dzień Mamy

Dzień Mamy

29 maja w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy dzień najukochańszych osób – Mam, czyli „Dzień Matki”. To święto ma na celu okazanie szacunku, miłości oraz  podziękowania za trud włożony w wychowanie. Z tej okazji dzieci klas 4 – 7 zaprosiły rodziców do naszej szkoły  na godzinę 17.00, aby obejrzeli przygotowane krótkie i wesołe przedstawienia. Całość prowadziły Panie Beata Studnicka i Joanna Bartkowiak, a Pani Maria Filek pomagała przy organizacji tego spotkania. Przedstawienie zorganizowały klasa 4b pod kierunkiem Pani Aliny Dyrcz Kowalskiej, 5 b (Pani Joanna Bartkowiak) oraz i 7b (Beata Studnicka).  Wszyscy uczniowie bardzo się starali podczas recytacji wierszy i śpiewu piosenek. Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednej mamie popłynęła łza radości po policzku. Dzieci były dumne, że w tak piękny sposób mogły podziękować Rodzicom za wszystko, co dla nich zrobili i robią. Po zakończeniu części artystycznej dzieci zaprosiły swoje mamusie i tatusiów na słodki poczęstunek. To rodzinne popołudnie było niezwykle miłe i wesołe.  Zobacz zdjęcia

 

Napisz komentarz