Festyn czas na zdrowie

Festyn czas na zdrowie

W niedzielę 10 czerwca 2018 r. przy pięknej letniej pogodzie, uczniowie, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy osiedla, bawili się na kolejnym festynie Czas na zdrowie. Nie zabrakło atrakcji: jazda konna, pokazy akrobatycznej jazdy na rowerze, występy uczniów, malowanie twarzy, rozgrywki piłkarskie, przeciąganie liny, pokazy sztuk walki, loteria fantowa … działała kawiarenka oferująca pyszne ciasto, stoisko ze zdrową żywnością cieszyło się dużym wzięciem. Prowadzący  pani Beata Studnicka i Piotr Wrona organizowali wspólną zabawę w myśl zasady: „dla każdego coś miłego.  Do niektórych uśmiechnęło się szczęście i wylosowali cenne główne nagrody: dwa rowery, tablety, bony rabatowe, portfele, sofę … Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania wspólnej zabawy: nauczycielom, rodzicom, uczniom, sponsorom. Szczególne słowa podziękowania kieruję na ręce pani Marii Filek która była ” dobrym organizacyjnym duchem” tego przedsięwzięcia. Tadeusz Włodek. Zobacz zdjęcia  SPONSORZY FESTYNU 

Napisz komentarz