Dzień Edukacji Regionalnej klas siódmych

Dzień Edukacji Regionalnej klas siódmych

O godzinie 8.00 uczniowie z klasy 7a oraz 7b wraz z wychowawcami zebrali się obok Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach. Jechaliśmy przez malownicze i piękne wsie. Podróż zajęła nam dwie godziny. Pogoda i humory dopisywały. Podczas podróży uczniowie siedzący z tyłu autokaru uraczyli nas piękną muzyką metalową ;). Pierwszym punktem naszej wycieczki była wapienna Jaskinia Wierzchowska, w której mogliśmy zobaczyć mnóstwo nietoperzy. Następnie udaliśmy się do Ogrodzieńca, gdzie zobaczyliśmy i zwiedziliśmy ruiny zamku. Wielu uczniów było zachwyconych tym widokiem i zrobiło sobie na jego tle wiele zdjęć. Po obejrzeniu zamku, który jest bardzo duży i zakupieniu pamiątek udaliśmy się w drogę powrotną do Wadowic. Myślę, że wielu uczniów długo nie zapomni tej wycieczki i będzie ją miło wspominać. Dominik Zawiła. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz