Warsztaty profilaktyczne

Warsztaty profilaktyczne
26 września uczestniczyłam z klasami 6 c i 7 b w warsztatach profilaktycznych zorganizowanych przez MOPS w Wadowicach. Warsztaty składały się z dwóch części. W pierwszej widzieliśmy przedstawienie, które dotyczyło uzależnień od narkotyków, dopalaczy.  Natomiast w drugiej części uczestniczyliśmy we wspaniałym koncercie gdzie mogliśmy zarówno usłyszeć świetną muzykę graną przez dwóch świetnych gitarzystów z zespołu NajemnicY jak i świetnie opowiedziane lecz niestety  tragicznie kończące się  historie światowych muzyków. Uczestnicy warsztatów usłyszeli utwory takich zespołów i wokalistów jak: DŻEM, Jimi Hendrix, Eric Clapton, Bryan Adams, CREAM?  Myślę, że każdy wrócił z tych warsztatów z właściwymi przemyśleniami: Co w życiu jest ważne? Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz