Ślubowanie Pierwszaków

Ślubowanie Pierwszaków

W piątek 19 października 2018 r. 45 uczniów klas pierwszych złożyło ślubowanie i zostało pasowanych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika. Najpierw jednak  zaprezentowali piosenki i wiersze nawiązujące do życia szkoły. Pięknie i donośnie zaśpiewali Hymn Polski. Szczególną okolicznością jest fakt składania ślubowania w roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Rodzice dzieci zebrani na uroczystości zapewne byli dumni z występów swoich pociech. Należą się słowa podziękowania dla pań: Ani, Edyty, Joanny i Małgorzaty za przygotowanie dzieci do tego ważnego wydarzenia. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło wspólnych pamiątkowych  zdjęć których ważnym elementem były ołówki ( ten do pasowania i przytulanka). Wszystkim Pasowanym życzymy dużo radości,  sukcesów i mile spędzanych chwil w szkole.  zobacz zdjęcia

Napisz komentarz