Dzieciaki do rakiet

Witam! Nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Dzieciaki do rakiet” 70 najlepszych szkół otrzyma sprzęt na nauki gry w tenisa. O kolejności szkół decyduje liczba głosów oddanych na daną szkołę. Swój głos można oddać wchodząc na stronę www.dzieciakidorakiet.pl . Należy wpisać w wyszukiwarce „Wadowice”, otworzą się wadowickie szkoły i w wyznaczonym miejscu głosujemy. Głosowanie jest bezpłatne, limit dzienny oddanych głosów-5. Głosowanie trwa do 18 grudnia 2018 r., można głosować każdego dnia. Dziękujemy za wsparcie, Tadeusz Włodek.

Serdecznie dziękuję za ogromną mobilizację i oddane głosy na naszą szkołę. Ostatecznie zajęliśmy premiowane 52 miejsce przy 64195 oddanych głosach. Z wyrazami wdzięczności Tadeusz Włodek.