Mikołaj w klasie 1b

Mikołaj w klasie 1b

W dniu 6 grudnia my, uczniowie z klasy 1b wybraliśmy się do Lalandii w Barwałdzie. Nie była to zwykła wycieczka, ponieważ oczekiwał tam na nas ktoś bardzo ważny. Przed spotkaniem należało się odpowiednio przygotować. Najpierw samodzielnie przystąpiliśmy do pieczenia świątecznych pierniczków, potem musieliśmy je pięknie ozdobić. Po degustacji wypieków mogliśmy Gościowi zaprezentować nasze umiejętności wokalne, taneczne i pochwalić się kultura osobistą. Dopiero wtedy okazało się kim jest ważna osoba. Tak ! To św. Mikołaj , który w tym dniu odwiedzał wszystkie grzeczne dzieci. Wpadł również do nas i przyniósł wielki worek pełen prezentów. Ten dzień okazał się bardzo wesoły, były tańce, śpiewy i mnóstwo zabawy. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać wizyty Mikołaja za rok.  zobacz zdjęcia

Napisz komentarz