Talenty 2018

Talenty 2018

Zakończyły się eliminacje powiatowe Konkursu Artystycznego Talent organizowanego przez Wadowickie Cenrum Kultury. Bardzo miło nam poinformować o nominacjach dla uczniów naszej szkoły. W kategorii Wokal nominację otrzymała uczennica klasy 5b Amelia Matuła, w kategorii Teatr nominację uzyskała uczennica klasy IIIb gimnazjum Natalia Kłaput a w kategorii Recytacja nominowanym został uczeń klasy 4a Jakub Jamróz. Należy dodać że Amelia Matuła otrzymała drugą nominację w kategorii Recytacja jako reprezentantka Wadowickiego Centrum Kultury. Serdeczne gratulacje dla nominowanych i ich opiekunów artystycznych w osobach pań: Agnieszki Handzlik, Joanny Bartkowiak oraz Aliny Dyrcz-Kowalskiej. Gala finałowa konkursu odbędzie się w niedzielę 9 grudnia 2018 r. o godzinie 15.00 w Wadowickim Centrum Kultury. 

Natalia Kłaput i Amelia Matuła zostały lauratkami tego konkursu!!! Gratulujemy !!!

Napisz komentarz