Przed nami ferie zimowe

Przed nami ferie zimowe

Piątek 11 stycznia jest ostatnim dniem nauki przed oczekiwanymi przez wszystkich uczniów feriami zimowymi. Zakończyliśmy I semestr nauki, czas na wypoczynek. Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią panią Danusią, przygotowali apel poświęcony bezpiecznemu wypoczynkowi w czasie ferii zimowych. Zwrócono uwagę na bezpieczne korzystanie z uroków zimy spędzając czas na nartach, łyżwach, sankach czy nawet lepiąc bałwanka. Życzono wszystkim udanych, aktywnie spędzonych ferii zimowych. Jest czas na nadrobienie zaległości w dbałości o swoją tężyznę fizyczną. Dyrektor szkoły Tadeusz Włodek życzył wszystkim udanego zimowego wypoczynku, wielu wrażeń i nabrania sił przed kolejnymi wyzwaniami w drugim semestrze nauki. Do zobaczenia za dwa tygodnie ! zobacz zdjęcia

Napisz komentarz