Wycieczka na Kamiennik

Wycieczka na Kamiennik

Celem sobotniej wycieczki w dniu 9 lutego 2019 r. było schronisko na polanie Kudłacze w Beskidzie Myślenickim. Wędrówkę rozpoczęliśmy w miejscowości Poręba koło Myślenic. Zielony szlak prowadził nas przez Kamiennik Północny i Południowy na Suchą Polanę. Tam miało miejsce wręczenie legitymacji i odznak „Każdemu jego Ewerest”. Odznaki otrzymali: Julian i Dominik Rauch, Przemek Ogiegło, Patrycja Sporek, Beata Gurdek, Zofia Ogiegło i Małgorzata Niewidok. Warunkiem zdobycia tej odznaki jest uzyskanie w czasie wycieczek sumy różnicy wysokości  8848 m. Gratulujemy!!! Kolejnym etapem wędrówki było schronisko na Kudłaczach gdzie czekały na nas smakowite kiełbaski. Dla najmłodszych uczestników wycieczki, największą atrakcja był śnieg i zabawy na nim. W dobrych humorach schodziliśmy do Poręby gdzie czekał na nas autobus. W wycieczce uczestniczyło 60 uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów. Do książeczki GOT wpisujemy- trasa: Poręba-Kamiennik – Sucha Polana – Kudłacze – Poręba, punktów 15, grupa górska BZ.04,  różnica wysokości 419 m. ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYCIECZKI  Zdjęcia T.Płonki

Napisz komentarz