8 marca w naszej szkole

8 marca w naszej szkole

Chłopcy ze starszych klas pod kierunkiem panów J.Książka i R.Worytki przygotowali niespodziankę dla wszystkich Pań. Występ który zorganizowali zawierał wiele akcentów humorystycznych, piosenki, taniec, balet, brawurowo prowadzona konferansjerka, przyciągały uwagę publiczności. W przedstawieniu uczestniczyli uczniowie klas 6-8 szkoły podstawowej i gimnazjaliści. Patryk, Grzegorz, Iwo, Mikołaj, Norbert, Kuba, Przemek … Gratulacje! Najbardziej „wzruszył” występ chłopców wykonujących „Taniec Łabędzi” z baletu „Jezioro Łabędzie” -ta gracja w poruszaniu się,wyczucie melodii, i ta biel spódniczek i getrów … Dopełnieniem uroczystości było złożenie życzeń wszystkim Paniom (tym dużym i małym), wręczenie pięknych różyczek i słodkiego co nieco. Będzie co wspominać! zobacz zdjęcia

Napisz komentarz