Kampania Postaw na Rodzinę

Kampania Postaw na Rodzinę

Od sześciu lat w naszej szkole odbywa się „Kampania Postaw Na Rodzinę”. Uroczystość ta  ma na celu podkreślanie wartości rodzinnych, wartości relacji dom – szkoła. Nasza szkoła stara się też o uzyskanie certyfikatu „Szkoła promująca zdrowie”, w której jako główny cel postawiliśmy  profilaktykę fonoholizmu. Finał kampanii zaplanowany został na czwartek 21 marca – Tłusty czwartek – święto pączkowe, toteż hasło tegorocznej kampanii brzmiało: „Pączek – uczta dla ciała, dzień bez komórki  zdrowie poprawia!” Tym razem do uczestnictwa zaproszeni zostali uczniowie klas 4 – 6 wraz z rodzicami. Podczas uroczystości ważną zasadą przestrzeganą przez wszystkich, za co serdecznie dziękujemy, była zasada nieużywania przez zarówno dorosłych jak i dzieci jakichkolwiek urządzeń elektronicznych. Dzieci Brały udział w konkursie plastycznym i literackim. Reprezentacje klas składające się z uczniów i rodziców brały udział w konkursach: bieg z pączkiem na łyżce, bieg w workach, „szczur”, oraz przeciąganie liny. Wszyscy bawili się świetnie. Dziękujemy za obecność, współpracę rodzicom, dzieciom! Dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie imprezy. zobacz zdjęcia

Napisz komentarz