Brawo Dziewczyny

Brawo Dziewczyny

W ostatnim czasie dużo mówimy o aktywności fizycznej naszych uczniów. Cieszy nas bardzo że potraficie łączyć naukę ze sportem, że aktywnie spędzacie czas wolny. W ostatnią sobotę 11 maja w Zatorze odbył się kolejny turniej „Trójek Ligi Minisiatkówki”. Dziewczęta z naszej szkoły: Malwina Gacur , Natalia Dyduch, Ania Galas ( ze względu na kontuzję, Ania wspomagał koleżanki mentalnie) z klasy 6b oraz Małgorzata Gajczak z klasy 6c zajęły w tym turnieju I miejsce!

Tosia Skorczyńska z klasy 6c uprawia szermierkę, dyscyplinę sportowa wymagającą dużej koncentracji, szybkości i sprytu. Tym bardzie cieszy sukces jaki odniosła Tosia wraz z koleżankami, zdobywając srebrny medal podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Szermierczego o Zerwikaptur Longinusa Podbipięty.

Bardzo cieszymy się z Waszych sukcesów i serdecznie gratulujemy zaangażowania i wytrwałości! Brawo Dziewczyny !!! Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz