Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

Dnia 16 maja 2019 roku szkolny zespół wokalny Feniks wziął udział w Konkursie Piosenki Religijnej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wykonał utwór pt. „Miłość Twoja za górami” i zdobył wyróżnienie. Gratulujemy ! Zespół został zaproszony na koncert galowy, który odbędzie się dnia 25 maja.

Dnia 20 maja 2019 roku w Nowym Targu odbył się Finał Wojewódzki Biegów Przełajowych, w których wziął udział uczeń naszej szkoły, najlepszy w powiecie wadowickim w swojej kategorii Julian Rauch z klasy 5b. W kategorii chłopców rocznik 2008 – 2009 wystartowało aż 97 zawodników z całego województwa. Mieli do pokonania dystans 800 m. Julian pobiegł bardzo mądrze taktycznie i zdobył 17 miejsce. To wielki sukces! Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć ! Zobacz zdjęcia

Dziękuję Pani Agnieszce Handzlik za przygotowanie zespołu Feniks oraz za opiekę i wsparcie naszego biegacza Julka! Tadeusz Włodek.

Napisz komentarz