Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Kolejny rok szkolny przechodzi do historii. Rok w którym obchodziliśmy 100 -lecie Odzyskania Niepodległości. Gimnazja zakończyły swoją działalność edukacyjna i wychowawczą … W poniedziałek 17 czerwca na apelach podsumowane zostały osiągnięcia uczniów w sporcie i różnych konkursach. Uczniowie otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wtorek 18 czerwca to spotkanie w kościele św. Piotra na mszy kończącej rok szkolny. Dziękowaliśmy za bezpieczny pobyt w szkole, za pracę i starania nauczycieli, oraz za promocję uczniów do wyższych klas. W tym dniu o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły rozpoczęła się uroczysta Gala na której uczniowie klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej żegnali szkołę, nauczycieli, koleżanki i kolegów. Wielu absolwentów otrzymało nagrody za wyniki w nauce,  100% frekwencję. Dyrektor szkoły przekazał listy gratulacyjne rodzicom uczniów którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Rodzice najbardziej zaangażowani w życie szkoły otrzymali z rąk dyrektora specjalne podziękowania. Drodzy absolwenci -„szczęśliwej drogi już czas”. Życzymy Wam samych pogodnych dni, spotkania na swojej drodze dobrych ludzi i sukcesów w nowych szkołach. 19 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa promocyjne lub świadectwa ukończenia szkoły. Kochani! życzę Wam udanego, mądrze zorganizowanego wypoczynku. Wracajcie we wrześniu zdrowi i pełni zapału do nauki! Tadeusz Włodek. Zobacz zdjęcia: 17 czerwca  18 czerwca   19 czerwca

Napisz komentarz