Gra terenowa

Gra terenowa

Dnia 19 września 2019 roku uczniowie klasy 4b, pod opieką wychowawczyni p. Ireny Jachimczyk, p. Justyny Klink-Mroczek i p. Ani Mrowiec, brali udział w grze terenowej „Szlakiem Karola Wojtyły”. W trakcie spaceru po Wadowicach uczestnicy zabawy rozwiązywali zagadki związane z historią zabytków naszej Małej Ojczyzny. Pytania konkursowe dotyczyły m.in. Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Marii Panny, Domu Rodzinnego Jana Pawła II, Magistratu czy Liceum Ogólnokształcącego, dawnego Gimnazjum, do którego uczęszczał Karol Wojtyła. W konkursie zwyciężyła grupa w składzie: Mikołaj Bogunia, Franciszek Gawlik, Stanisław Mruczek i Bartłomiej Radoń. Z kolei drugie miejsce zajęły dziewczynki – Wiktoria Homel, Otylia Kudrys i Maja Książek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz