Przed nami rok szkolny 2019/2020

Przed nami rok szkolny 2019/2020

W poniedziałek 2 września, 420 uczniów Szkoły Podstawowej nr 5  oraz 18 dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoczęło nowy rok szkolny. Sala gimnastyczna była miejscem gdzie o godzinie 8.00 i 10.00 miała miejsce inauguracja roku szkolnego 20019/2020. W uroczystości brali udział Uczniowie, Nauczyciele a w przypadku młodszych dzieci spora grupa Rodziców. Powitaliśmy 64 uczniów klas pierwszych i 18 dzieci z „zerówki”. Akademię w młodszej  przygotowali uczniowie klas 3a i 3b pod kierunkiem pań: S.Spisak, A.Rak, D.Janik. W starszej grupie organizacją uroczystości zajęła się klasa 8a inspirowana przez panią K.Gajczak. W kościele św. Piotra, uroczystą mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok  katechetyczny. Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, życzę pomyślności oraz zrealizowania swoich zamierzeń. Specjalne życzenia kieruję do pani Barbary Bałys, powołanej na funkcję zastępcy dyrektora szkoły. POWODZENIA! Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz