Liga minisiatkówki

Liga minisiatkówki

W niedzielę 6 października ruszyła Liga Minisiatkówki  Trójek. Do pierwszego turnieju w Zatorze przystąpiło 15 zespołów . Reprezentacje SP nr 1 Wadowice, Skawa Wadowice, Sokół Zator, SP Wysoka, SP nr 1 Przeciszów.  Szkołę Podstawową nr 5 w Wadowicach  reprezentowały dwie trójki z klasy 6 B -Chłopcy ( Joachim, Julian, Dominik) i Dziewczęta ( dwie Maje, Gosia i Natalia).  Zawodnicy rozegrali po 6 meczów. Najpierw w grupie – zajmując zarówno chłopcy jak i dziewczęta czwarte miejsce. Następnie w małym finale walczyli o jak najlepszą lokatę w turnieju. Zaskoczeniem dla młodych siatkarzy był mecz, który musieli rozegrać przeciwko sobie.  W bezpośrednim pojedynku dziewczynki pokonały chłopców. Jednak to panowie zgromadzili więcej małych punktów i zajęli lokatę 10. Za nimi na 12 miejscu dziewczęta z SP 5. Na medalowym podium turnieju stanęły ekipy z Przeciszowa , Sokoła Zator  oraz SP w Wysokiej.   Gratulujemy dobrego występu  w zawodach  i  szykujemy formę na kolejny turniej, który już w listopadzie. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz