Turniej halowej piłki nożnej

W poniedziałek 28 października reprezentacja dziewcząt (rocznika 2007 i młodsze) ze Szkoły Podstawowej nr 5 wzięła udział w ramach Igrzysk Dzieci , w Halowym  Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Wadowice. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn: SP nr 5 Wadowice, SP nr 1 Wadowice, SP nr 2 Wadowice, SP w Kleczy oraz SP nr 1 w Choczni jako gospodarz zawodów. Rywalizowano systemem „każdy z każdym” .    Dziewczynki rozegrały cztery spotkania. W pierwszym uległy gospodyniom 1:2, następnie zremisowały z Kleczą, w trzecim spotkaniu  ponownie porażka ze zwycięzcą turnieju- SP 1 Wadowice. O końcowej klasyfikacji miał zdecydować ostatni  mecz. Dziewczęta od samego początku narzuciły swoje tempo gry i od pierwszej minuty objęły prowadzenie 1-0. W trzeciej minucie  zwiększyły przewagę jeszcze jedną bramką i „dowiozły” upragnione zwycięstwo do końca spotkania. Wygrana zapewniła im pewne  trzecie miejsce w turnieju.

Skład zespołu: Lena( kapitan) , Natalia,   Marlena , Ola ,Nikola,  Brygida, Małgorzata, Patrycja.  Zobacz zdjęcia