Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Święto 21 i 22 stycznia na stałe zapisało się w naszym szkolnym kalendarzu jako Dzień Babci i Dziadka. W tym roku występ dla zaproszonych gości odbył się 24.01.2020 roku. W tym dniu Szanowne Babcie i Dziadkowie odwiedzili naszą szkołę, aby obejrzeć występ swoich ukochanych wnuków i wnuczek- uczniów Oddziału Przedszkolnego Integracyjnego i wysłuchać przygotowanych przez nich wierszy, piosenek oraz życzeń. Mali artyści zakończyli swój występ wspólnym kolędowaniem ze swoimi babciami i dziadkami przy dźwiękach gitary, na której grał pan dyrektor T. Włodek.  Najmłodsi uczniowie wręczyli także swoim zaproszonym gościom upominki,   a po zakończonym apelu na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Niewątpliwie był to dzień pełen wrażeń i wzruszeń , jak przystało na szczególny charakter Święta Babci i Dziadka.  A.Hałat i A.Świątek.

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz