Kolędy Przedszkolaków

W dniu 15.01. w Podziemiach Kościoła Św. Piotra w Wadowicach odbył się VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Hej kolęda, kolęda”. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne Nr 2 im. K. Makuszyńskiego, które w tym roku do wspólnego kolędowania przy żłóbku Małej Dzieciny zaprosiło aż 15 grup przedszkolnych z Gminy Wadowice. Uczniowie z naszej zerówki zaśpiewały kolędę” Cicha noc” oraz pastorałkę ” Bosy Pastuszek”. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz miła niespodziankę, gdyż wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami. Liczyła się dobra zabawa i radość z narodzenia Jezusa!  Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy idei integracji środowisk przedszkolnych i szkolnych oraz wspólnego kultywowania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.