Konkurs Kolęd

Konkurs Kolęd

W środę 22 stycznia w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Choczni odbył się IV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2020. Zorganizowany przez Szkoła Podstawową Nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Choczni, pod honorowym patronatem Burmistrza Wadowic pana Bartosza Kalińskiego.

Z naszej szkoły w kategorii uczniowie klas I-III (I grupa wiekowa) brała udział Diana Wajdzik, jako solistka z klasy 3b oraz 15-osobowy zespół „Pastuszki”, w którego skład wchodzili uczniowie z klasy 3a i 3b. Diana zaśpiewała „Podarunki z nieba” otrzymała wyróżnienie, natomiast zespół wystąpił z pastorałką „Bosy Pastuszek” i zajął II miejsce.

W kategorii uczniowie klas VII-VIII (III grupa wiekowa) wystąpił zespół Feniks, w skład, które wchodzą uczennice z klasy 6c, 7a i 7b. Zaśpiewały pastorałkę „Północ już była” i zajęły również II miejsce. Panowała miła atmosfera, wszystkie zespoły i soliści dostali dyplomy uczestnictwa oraz nagrody za zajęte miejsca, w trakcie przerwy był przygotowany drobny poczęstunek. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz