Wycieczka 6 lutego

Wycieczka na Śnieżnicę – czwartek 6 lutego 2020 r. Wyjazd godzina 8.00 z parkingu przed kościołem św. Piotra. Jest to wycieczka „lekko górska” w związku z tym bardzo proszę o odpowiednie ubranie: buty trekingowe, ubranie „na cebulę”, koniecznie czapka!. Plecak, termos z herbatą, kanapki. Prognozy pogody mówią o lekkim ochłodzeniu, może trafimy na śnieg?! Przewidziane jest ognisko z kiełbaskami. Przejście nie jest forsowne! powrót godzina 15-16. Bardzo proszę napisać zgodę na udział dziecka w wycieczce:” Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ………………(imię i nazwisko) w wycieczce na Śnieżnicę w dniu 6 lutego 2020 r. Nie stwierdzam przeciwwskazań zdrowotnych do udziału dziecka w tej wycieczce”. (podpis rodzica)

W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam Tadeusz Włodek

Śnieg będzie na pewno !!! zapowiadane niewielkie opady . Przygotować się na warunki zimowe – dobre buty,  czapka, rękawice. Wycieczka jest bezpieczna, będziemy poruszać się leśnymi drogami w pobliżu ośrodka rekolekcyjnego i wyciągu narciarskiego w Kasinie Wielkiej. Ognisko z kiełbaskami oczywiście będzie !!! Do zobaczenia w czwartek! 

Napisz komentarz