Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek 26 czerwca zakończyliśmy  inny od wszystkich dotychczasowych rok szkolny 2019/2020. Około 75% uczniów osobiście odebrało świadectwa, nagrody, podziękowania, listy gratulacyjne. Spotkanie z wychowawca odbyło się według ustalonego harmonogramu. Aby zapewnić bezpieczeństwo sanitarne, spotkania odbywały się na szkolnych korytarzach i sali gimnastycznej.

Drodzy Rodzice Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był to trudny rok który postawił nieoczekiwane wyzwania nam wszystkim. Nowa sytuacja zwiazana ze zdalnym nauczaniem nie znajdowała odpowiednika w przeszłości. Tym bardziej dziekuję Państwu za wyrozumiałość i pomoc w realizacji procesu dydaktycznego. Ta trudna sytuacja niejednokrotnie budziła emocje spotęgowane poczuciem niepewności zwiazanej z sytuacją gospodarczą, zagrożeniem utraty pracy, życiem w izolacji. Dziekuję Państwu za wszystko co robiliście aby dzieci przeprowadzić bezpiecznie przez ten okres.

Dzisiaj miałem okazję spotkać sie z uczniami wszystkich klas. Wszyscy uczniowie uzyskali promocję do klasy programowo wyższej. Życzyliśmy sobie spotkania po wakacjach w realnych warunkach szkolnych.
Uczniowie klas ósmych opuszczają szkołę. Przed nimi rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne 31 lipca.

Życzę wszystkim udanego, bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku! Dziękuję raz jeszcze, do zobaczenia!  Tadeusz Włodek

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Napisz komentarz