Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

W piątek 25 września na stadionie MKS SKAWA odbyły się zawody miejsko – gminne w sztafetowych biegach przełajowych w ramach igrzysk dzieci i młodzieży. W kategorii dziewcząt (młodzież) drużyna w składzie: Amelia Brózda, Ola Bryzek, Róża Bagier, Amelia Zawiła, Natalia Dyduch, Małgosia Gajczak zajęła III miejsce. W kategorii chłopców (dzieci) drużyna w składzie: Bartek Fijałek, Kajetan Wawro, Eryk Romanowski, Julek i Dominik Rauchowie, Kacper Mydlarz, Tomek Karpiński i Bartek Telbyło, bezapelacyjnie wygrali swoją kategorię (kolejną drużynę wyprzedzili o 3/4 okrążenia przy okazji dublując następną). Tym samym chłopcy zakwalifikowali się do zawodów powiatowych które zostaną rozegrane 2 października. Gratulujemy uczestnikom zawodów sportowej rywalizacji. Kosztowało to wszystkich sporo wysiłku ale jednocześnie start w takich wymagających zawodach daje dużo satysfakcji. Dziękuję panu Andrzejowi Bańdurze za  przygotowanie  drużyn do zawodów. Tadeusz Włodek.  Zobacz zdjęcia z zawodów

Napisz komentarz