Zakładki do książki

Zakładki do książki

Znamy już wyniki konkursu czytelniczego na najpiękniejszą zakładkę do książki! Na początku grudnia został rozstrzygnięty konkurs na zakładkę do książki. Był to pierwszy konkurs z całego cyklu, które mają na celu zainteresowanie dzieci książkami. Konkurs był skierowany do uczniów z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki do książki. Celem konkursu było: rozbudzanie zainteresowań czytelniczych rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, wykorzystanie i łączenie ze sobą różnych technik plastycznych, odkrywanie przez dzieci własnych uzdolnień. Przy ocenie prac brano pod uwagę: pomysłowość, różnorodność materiałów wykorzystanych do wykonania zakładki, oryginalność oraz estetykę. Prace konkursowe spływały w wersji papierowej oraz drogą e-mailową. Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy. Nagrody oraz dyplomy będą czekały po waszym powrocie, nie możemy się doczekać! Tym samym zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach czytelniczych organizowanych w naszej szkole. Katarzyna Studnicka, Natalia Glanowska.

Wyniki konkursu

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz