Kolorowe stołówki

Każdy sposób (no może prawie każdy) jest dobry aby pozyskać fundusze na poprawę szkolnej infrastruktury. Czasem jest tak że wystarczy być systematycznym i wierzyć że się da. Ważne jest aby swoim optymizmem zarażać innych, wyjść z kolein narzekania i niemożności. Zwracamy się z prośbą do wszystkich którym nie jest obojętna nasza szkoła „Piątka”, rozpropagujcie inicjatywę udziału w programie Kolorowe Stołówki. Jak przystąpić do akcji ?  bardzo prosto:

KOLOROWE STOŁÓWKI ?
Instrukcja: Jak zagłosować na nas ?
2. Rejestrujemy się lub klikamy oddaj głos na szkołę- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach ( i tak nas przełączy do logowania).
Przy pierwszym głosie należy się zarejestrować ( przekieruje nas na stronę Amica). Po rejestracji musimy wejść na swój email i odnaleźć wiadomość od Amica ( najczęściej znajduje się ona w SPAM). Klikamy w link aktywacyjny i przenosi nas na stronę kolorowe stołówki.
3. Strona będzie oczekiwać zmiany hasła. Po zmianie hasła klikamy oddaj głos na szkołę. Wyświetli się potwierdzenie oddanego głosu.
Jest też opcja zwiększenia liczby głosów – dotyczy osób, które dokonały zakupu sprzętu marki Amica( w okresie trwania konkursu). Wystarczy wprowadzić numer paragonu/faktury. Po weryfikacji numeru szkoła otrzymuje ekstra 25 głosów.
Zróbmy to wspólnie!!!