Mieszkam w Beskidach

Jury XXVIII MKP „Mieszkam w Beskidach” informuje, że w bieżącej edycji konkursu, w fazie pierwszej, szacunkowo wzięło udział około siedmiu tysięcy uczestników z Polski, Czech , Słowacji i Ukrainy. Na drugi etap konkursu wpłynęło około pięć i pół tysiąca prac. Z pośród tych nadesłanych prac jury nagrodziło ponad tysiąc uczestników i wyróżniło również ponad tysiąc autorów.
Zgodnie z regulaminem nagrodzeni autorzy prac (za miejsca 1-3 oraz Nagrody Specjalne i Dyrektora) otrzymują dyplom oraz nagrodę rzeczową. Osoby wyróżnione otrzymają pamiątkowy dyplom, który zostanie przesłany na adres placówki szkolnej lub podany w zgłoszeniu adres prywatny.
Miło nam poinformować że uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone w tym konkursie.
Kamila Nowak z klasy 5a zajęła II miejsce w kategorii rysunek
Patrycja Sporek z klasy 6b zajęła III miejsce w kategorii kolaż
Emilia Sporek z klasy 2c zdobyła wyróżnienie w kategorii makieta.
Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na liczny udział uczniów szkoły w kolejnych edycjach tego konkursu.