Gala Ósmoklasistów

Gala Ósmoklasistów

Dzień 24 czerwca 2021 roku na długo pozostanie w pamięci uczniów klas ósmych, którzy uroczyście zakończyli edukację w naszej Szkole. Popołudniowe spotkanie odbyło się w trzech turach, podzielonych na poszczególne klasy – 8a, 8c oraz 8b. W każdej z grup najpierw odbyła się część oficjalna, w której Pan Dyrektor Tadeusz Włodek gratulował uczniom promocji i ukończenia Szkoły oraz dziękował rodzicom za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc niesioną Szkole. Na uroczystej gali nie zabrakło także głosu przedstawicieli Rady Rodziców i uczniów klas siódmych, którzy żegnali starszych kolegów. Po części oficjalnej, odbyła się część artystyczna. Uczniowie każdej z klas ósmych przygotowali obfitujące w refleksję i humor występy. Młodzi ludzie dziękowali w nich swoim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły za wieloletni trud włożony w ich edukację. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Sentencja, która towarzyszyła uczniom podczas uroczystości głosiła: „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…”  Dla uczniów klas ósmych zakończył się pewien etap
w życiu, ale jednocześnie rozpoczął się nowy. Szkoła to przede wszystkim uczniowie, nauczyciele, pracownicy. To oni wszyscy i każdy z osobna tworzą niepowtarzalny klimat… Każdy z ósmoklasistów współtworzył naszą Szkołę. Każdy z nich zostawia tu kawałek siebie. Każdy z nich kawałek naszej Szkoły zabiera także ze sobą ? na całe życie. Życząc wszelkiej pomyślności i powodzenia w dalszej edukacji
i dalszym życiu, nie mówimy żegnajcie, mówimy …  Do zobaczenia!

25 czerwca br. zabrzmiał w naszej Szkole ostatni dzwonek. Uczniowie klas 1 – 8 otrzymali w tym dniu świadectwo. Był to moment szczególny dla uczniów klas ósmych, którzy odebrali dowód ukończenia Szkoły Podstawowej. W towarzystwie wychowawców dzieci pożegnały trudny rok edukacji i rozpoczęły wakacje. Życzymy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom dobrego wakacyjnego odpoczynku.

 

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz